Modelja seksi nuk e ka problem që ta pranojë: Kam bërë ndërhyrje në…

22 nëntor 16:26

Modelja e njohur, Erjola Doçi, ishte sot e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku u diskutua rreth operacioneve estetike që bëjnë personazhet e njohur të ekranit dhe jo vetëm.

Pyetjes së Edi Manushit nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje estetike Erjola iu përgjigj pozitivisht.

“Kam bërë ndërhyrjen e rinoplastikës së hundës për arsye funksionale dhe meqë u futa e ula pak në profil”, tha Erjola.

Kjo e fundit bën publike sondazhe shkencore, të marra nga njerëz të thjeshtë, në lidhje me temat që trajton rubrika e njohur.

Modelja seksi nuk e ka problem që ta pranojë: Kam bërë

Modelja seksi nuk e ka problem që ta pranojë: Kam bërë

Modelja seksi nuk e ka problem që ta pranojë: Kam bërë

Modelja seksi nuk e ka problem që ta pranojë: Kam bërë

Modelja seksi nuk e ka problem që ta pranojë: Kam bërë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, u diskutua në lidhje…