Modelja shqiptare “çmend” pushuesit në Maldive me pozat “hot”

26 shkurt 13:47

Modelja shqiptare “çmend” pushuesit në Maldive me pozat

Prej disa ditësh, Françeska Jaçe, ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon disa ditë pushime në Maldive. Ish-banorja e “Big Brother” ka publikuar në “Instagram” , foto e video mjaft provokuese, ku si gjithmonë bien në sy format e saj trupore.

Modelja shqiptare “çmend” pushuesit në Maldive me pozat

Modelja e njohur nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit disa poza me bikini, duke ekspozuar më shumë seç duhet. Pëlqimet në këto fotografi janë të shumta si dhe komentet mjaft pikante.

Modelja shqiptare “çmend” pushuesit në Maldive me pozat

Ndërkohë kujtojmë se në fund të nëntorit, modelja u përfshi në një aksident rrugor. Fatmirësisht ajo nuk u lëndua, por pati vetëm dëme materiale. Teksa u tha se shkak i aksidentit ishte bërë shpejtësia dhe alkooli, Jaçe reagoi duke i hedhur poshtë këto pretendime.

Modelja shqiptare “çmend” pushuesit në Maldive me pozat

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
SHPREHJE INTERESI Me datë 10 shkurt 2021, Ministria e Ekonomisë…