Modelja shqiptare flet për lidhjen me Sylvester Stallone (Foto)

13 qershor 2020 | 08:32

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku ka reaguar pas lajmeve që bënë bujë në media në lidhje me marrëdhënien që ekziston mes saj dhe Sylvester Stallone.

E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Heidi i ka hedhur poshtë aludimet për një lidhje mes tyre duke i quajtur absurde, pasi sipas saj, Stallone ka moshën e babait të saj.

“Kemi qenë në një darkë. Sylvester një njeri i mire, i thjeshtë. Kemi qenë bashkë por thjesht punë. Mediat e kanë komplet gabim. Ai ka moshën e babait tim. Nuk dua të përgjigjem shumë. Normale dhe ata do i fitojnë paratë në një mënyrë”, u shpreh modelja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka uruar Suharekën për Ditën e Çlirimit.…