Modeluesja e famshme për herë të parë e prezanton bashkëshortin

05 mars 11:19

Aktorja dhe modeluesja e njohur Emily Ratajkowski është shfaqur në publik për herë të parë me bashkëshortin.

Emily eci në tapetin e kuq të ‘2018 Film Independent Spirit Awards’ me producentin dhe aktorin Sebastian Bear-McClard, një javë pasi u martuan në mënyrë të papritur në City Hall.

26-vjeçarja shkëlqeu e veshur me një fustan shumë të thjeshtë, ndërsa ajo që binte në sy ishte unaza e martesës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kevin McKidd dhe e dashura e tij Arielle Goldrath kanë…