Modeluesja që ‘ndau’ nga gruaja James Rodriguezin (Foto)

09 prill 2019 | 17:24

James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, pasi është një nga futbollistët më spektakolarë në qarkullim, por Helga Lovekaty është ajo që vërtetë “marroset” pas kolumbianit.

Bukuroshja ruse e ka pranuar se është fanse “e çmendur” e James, që në kohën kur ky i fundit ishte i martuar me Daniela Ospinën dhe nuk ishte i disponueshëm për aventura të tjera.

Megjithatë në verën e 2017-ës, Jamesi i ka dhënë fund martesës dhe me ndihmë ne ish shokut të tij të skuadrës, Cristiano Ronaldo, ka mundur të vendosë kontaktet me modeluesen ruse.

Helga është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku ndan shpesh me fansat, foto mjaft “të nxehta”, por nuk dihet ende asgjë për raportin e saj aktual me James Rodriguez.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Rinas të Tiranës rreth orës 15:00 ka ndodhur një…