Modeluesja shqiptare pjesë e videoklipit të reperëve zviceranë (Video)

14 janar 11:32

Sensacioni i vitit 2018 në industrinë e showbizit shqiptar në Zvicër, Bernadeta Anna Nikollbibaj, është shfaqur si protagoniste kryesore në videoklipin e reperëve të famshëm zviceranë, Mazo dhe Hako.

Kënga e cila mban titullin “Hayatim” është mjaft ritmike dhe pritet të jetë njëri ndër hitet kryesore në Zvicër për vitin 2019.

Videoklipi është realizuar në Zvicër dhe roli i modelueses shqiptare paraqitet në nivel shumë artistik, e cila ka lenë shumë për të dëshiruar. /Gazetaprojekti/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Australia është kryeqyteti i tenisit në janar, sepse për dy…