Modriqi: Ishim më mirë teknikisht dhe fizikisht se Anglia

12 korrik 10:58

Luka Modriq është i bindur se Kroacia e meritoi kualifikimin në finale, pasi ishte më e mirë se Anglia teknikisht dhe fizikisht.

“Unë mendoj se e meritojmë të jemi në finale. Kemi qenë shumë më mirë teknikisht dhe fizikisht se Anglia”.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kourtney Kardashian është kthyer në shtëpinë e saj në California…