Morena në ashensor me pantallona të zbërthyer (Foto)

20 qershor 2020 | 12:56

Morena Taraku është shumë aktive me fotografi të reja, në të cilat merr vëmendje me dukjen.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e nisi me një foto, të cilën e realizoi në ashensor, teksa provokoi me pantallona të zbërthyer.

Ajo kishte veshur një bluzë të bardhë dhe xhinse të shkrurtra, ndërsa zbërtheu pantallonat duke treguar të brendshmet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
72 pacientë të infektuar me koronavirus janë të hospitalizuar sot…