Moti i keq në Zelandën e Re nxjerr në breg skeletin e një kafshe misterioze

30 nëntor 11:13

Në rrjetin social “Facebook” është lëshuar një apel nga gazetari Chris Lynch: “Kush mund të më ndihmojë ta identifikoj këtë krijesë?”

Kërkesa e pazakontë u shoqërua me fotografi të ndryshme që tregojnë një krijesë të papërcaktuar dhe me pamje të dyshimtë, e cila ka dalë në plazhin e Canterbury, në Zelandën e Re.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një maskë guri nga periudha neolitike u zbulua në rajonin…