Moti për sot

15 gusht 2019 | 08:16

Në Kosovë do të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira të herëpashershme.

Vende-vende mund të ketë ndonjë rigë apo rrebesh të izoluar shiu.

Sipas parashikimeve temperaturat më të larta do të jenë 23 gradë celsius.

Ndërsa në mbrëmje pritet që temperaturat të bien në 10 gradë celsius.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në shtatëvjetorin e vdekjes, presidenti Hashim Thaçi ka kujtuar intelektualin…