Moti sot, i kthjellët dhe i nxehtë

22 prill 2018 | 08:48

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë deri në 28 gradë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga pesë deri në 12, kurse më e larta e ditës nga 25 në 28 gradë.

Ditët e ardhshme moti do të jetë kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Barcelona me një paraqitje spektakolare ka mposhtur Sevillan në finale…