Motra 63-vjeçare e Michael Jacksonit duket magjepse (Foto)

05 dhjetor 11:30

La Toya Jackson dukej jashtëzakonisht magjepsëse kur doli jashtë për punë përditshmërie në Beverly Hills.

Këngëtarja dhe motra 63 vjeçare e yllit të muzikës pop, të ndjerit Michael Jackson, shfaqi figurën e saj në një triko të zezë të përshtatur, duke u shtrirë me një pallto të gjatë.

Ajo po shtrëngonte një qese ndërsa mbante në supe një çantë portokalli të cilën e kishte kombinuar me mbathje të lehta.

Këngëtarja amerikane mbronte sytë me një palë syze dielli të stilit aviator dhe i shtoi një buzëkuq pamjes së saj të make up-it.

Për të kompletuar pamjen, ylli vendosi edhe një kapelë ngjyrë bezhë, të gjerë me majë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Turneu, organizuar për nder të legjendës së futbollit mbarëshqiptar, Fadil…