Mourinho, gati të jap dorëheqje nga Unitedi

04 janar 15:11

Jose Mourinho është gati për të dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Manchester United.

Lajmi është bërë i ditur nga “Daily Mail”, që precizon se marrëdhëniet e portugezit me klubin mund të marrin fund me përfundimin e sezonit. Me shumë mundësi në të ardhmen e portugezit po projektohet një lidhje me PSG-në. Në të kaluarën Mourinho e ka drejtuar Chelsean, Real Madridin, Interi dhe Porton.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në një intervistë për gjermanen “Bild”, i pyetur mbi dominin…