Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e paralajmëruan para pak ditësh

04 gusht 22:42

Gjashtë ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor.

Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë.

Lajmin e bëri të ditur Mozzi me anë të një InstaStory ku dhe iu kërkoi falje fansave.

“Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen. Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”- shkruan Mozzik, teksa nga Era nuk ka ende asnjë reagim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ishte një nga personazhet më të urryera nga opinioni publik…