Mozzik ka një këshillë për të gjithë rininë

02 maj 16:00

Mozzik, është pyetur nga ndjekësit  me anë të rubrikës ‘Ask me a question’ lidhur me projektet muzikore dhe jetën private.

Ndër të tjera, fansat e tij shpesh i kërkojnë edhe këshilla i cili nuk heziton të iu përgjigjet.

Së fundi, një nga ndjekësit e ka pyetur se cila është ndonjë këshillë që ai iu jep të rinjve.

“Nuk ka gjë ma t’bukur se me e ndjek ata që ti e don ma s’shumti në jetë me mbrri. Pikërisht qata ndjekeni”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pandemia COVID-19 nuk ka ndikuar në uljen e numrit të…