Muharrem Nitaj: Dy duar janë për një kry

21 nëntor 15:32

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj, ka komentuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për rritjen e takës 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se nuk bëhet ndryshe “dy duar janë për një kry”!

Postimi i plotë i tij:

“Dy duar janë për një kry”
Nuk bëhet ndryshe; “dy duar janë për një kry”!
Taksa prej 100% në mallrat e Serbisë, është një detyrë patriotike! Sot, lufta për Shtetin, nuk bëhet ndryshe!
Me Qeverinë dhe Kryeministrin Haradinaj!
MN

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se vendimi për…