Muharremaj: Projektet në Suharekë do të realizohen sipas planifikimeve

07 tetor 15:21

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka mbajtur një takim me drejtorët e kësaj komune me të cilët ka biseduar për realizimin e projekteve të ndryshme.

Me këtë rast, Muharremaj ka bërë me dije se projektet në këtë komunë do të realizohen sipas planifikimeve buxhetore.

Në këtë kontekst, ai ka thënë se do të angazhohen seriozisht në realizimin e projekteve dhe kërkesave të qytetarëve.

“Puna vazhdon. Projektet do të realizohen sipas planifikimit buxhetor, natyrisht edhe me angazhimin tonë serioz”, ka thënë Muharremaj.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës…