Mulliqi prezanton numrin e ri të ‘Akademisë’

04 shtator 11:39

Shtëpia Botuese ‘Armagedoni’ ka nxjerr në shitje numrin e gjashtë të Revistës për kulturë, gjuhë e media “AKADEMIA” .

Për përmbajtjen e këtij numri dhe veçantinë, prurjet e reja, nivelin e punimeve, financimin, si dhe shumë gjëra të tjera, flet redaktorja e kësaj reviste, Shpresa Mulliqi.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kapiteni i Përfaqësues së Kosovës, Samir Ujkani e vlerëson maksimalisht…