Mulliqi prezanton revistën ‘Akademia’

24 prill 2018 | 12:17

Anëtarja e redaksisë e revistës për kulturë, gjuhë dhe media, ‘Akademia’, Shpresë Mulliqi, ka qenë e ftuar dje në ‘Programin e mëngjesit’ të Radio-Kosovës, në të cilin ka prezantuar numrin e dytë të revistës ‘Akademia’ e cila ka dalë nga shtypi në javën e kaluar dhe gjendet vetëm në redaksinë e gazetës ‘Epoka e re’ në Prishtinë.

Informacione të tjera rreth revistës ‘Akademia’ mund të merrni në intervistën e Shpresë Mulliqit realizuar në studion e Radio-Kosovës.

nr.2 i Akademise

Revista "Akademia" – reviste per kulture, gjuhe, media- Shpresa Mulliqi flet per detaje

Gepostet von Programi i Mëngjesit-Radio Kosova am Samstag, 21. April 2018

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pasi hyri në botën e kozmetikës, këngëtarja dhe ikona e…