Rihanna lanson linjë të veshjeve të brendshme

24 prill 11:45

Pasi hyri në botën e kozmetikës, këngëtarja dhe ikona e stilit do ta lansojë linjën e rrobave të brendshme, Savage x Fenty.

Këtë e ka bërë me dije vetë ajo përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku kishte bashkangjitur një video të shkurtër paralajmëruese.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një poster i rrallë i mbretit të popit, Elvis Presley,…