Murtez Zekolli, kandidat i PDK-së për kryetar të Suharekës

09 qershor 22:05

Murtez Zekolli, është kandidat për kryetar nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës në Suharekë.

Kjo u bë e ditur nga faqja zyrtare e degës së PDK-së në këtë qytet.

Zekolli mori përkrahjen e plotë edhe të strukturave të nëndegëve të partisë.

“Murtez Zekolli mori përkrahjen e plotë edhe të strukturave të nëndegëve të partisë. Besojmë fuqishëm në shtrirjen e fuqisë së tij politike dhe rekrutimin e figurave të reja në përkrahjen e kandidatit të PDK-së në komunën tonë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti sot ka pritur…