Mustafa: Familja Jashari nuk kurseu asgjë për lirinë që e gëzojmë sot

05 mars 19:23

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, edhe pse gjendet jashtë vendit për arsye shëndetësore, nuk ka harruar që të kujtojë veprën e komandantit, Adem Jashari dhe familjes së tij në 20-vjetorin e rënies së tyre.

“Lavdi për jetë e mot Komandantit Legjendar, Adem Jashari, Hamzë Jasharit dhe krejt Familjes Heroike Jashari që nuk kursyen asgjë për lirinë që sot e gëzojmë ne!”, ka shkruar Mustafa në profilin e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesi i detyrës të Ministrit të Jashtëm të Sllovakisë, Ivan…