Nagelsmann: Gjermania nuk ia ka frikën asnjë rivali

21 nëntor 2023 | 13:20

Gjermania nuk po kalon nëpër një formë aspak të mirë, por kur është në pyetje shorti për Kampionatin Evropian nuk janë aspak të shqetësuar. Të paktën kështu ka bërë të ditur trajneri Julian Nagelsmann.

“Sigurisht që nuk shqetësohem më për skuadrat që do të kemi përballë. Jemi përpjekur të gjejmë kundërshtarët e duhur në rrugëtimit drejt Kampionatit Evropian. S’ia kam frikën asnjë rivali. Ne duam të fokusohemi dhe të japim më të mirën, pjesa tjetër i takon fushës”, ka thënë Nagelsmann.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka thënë se…