Nainggolani: Ëndërroj një gol në derbi

21 tetor 15:49

Mesfushori i Interit, Radja Nianggolan po kërkon të jetë golashënues në derbin ndaj Milanit, ndeshje e cila zhvillohet sonte në orën 20:30.

“Unë kam bërë shumë gola, mjaft prej të cilëve të bukur dhe një të tillë dua ta shënoj edhe në derbi. Sot u them të rinjve që të luajnë me mendjen e qetë, pasi është kjo që bën diferencën në fushë”, ka thënë ish-mesfushori i Romës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Katër tërmete janë regjistruar sot në vendin në tonë, tre…