Navasi lavdëron Icardin

16 shtator 17:47

Keylor Navas dhe Mauro Icardi ishin dy transferimet e fundit në afatin kalimtar të verës nga Paris Saint Germain.

Ish-portieri i Real Madridit, Keylor Navas, ka thurur elozhe për sulmuesin argjentinas. “Mauro është një lojtar i shkëlqyer i cili të ofron shumë opsione në zonën e 11-metërshit, me të jemi më të fortë dhe skuadra i ka mundësitë që të fitojë ndeshje të rëndësishme”, ka thënë Navas.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanë filluar punimet në parkun “Idriz Rreci” në Skenderaj, ku…