Ndahen pas nëntë vjetësh martesë

04 prill 2018 | 11:06

Channing Tatum dhe Jenna Dewan Tatum kanë njoftuar për vendimin e tyre për t’u ndarë pas pothuajse nëntë vjetësh martesë.

Aktori 37-vjeçar dhe aktorja 37-vjeçare u takuan në vitin 2006 dhe u martuan në vitin 2009. Channing dhe Jenna janë prindër të vajzës me emrin Everly, e cila do të bëhet pesëvjeçare muajin e ardhshëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
The Weekend ka shpenzuar shumicën e kohës javën që shkoi…