Ndërroi jetë trajneri Ahmet Behrami

26 shkurt 13:21

Trajneri i njohur Ahmet Behrami ka ndërruar jetë në moshën 63 vjeçare, ndërsa lajmi është bëri i ditur nga familja e tij.

Behrami ishte një punëtor i palodhshëm, zbuluesi e shumë talenteve dhe gjeneratave “minatore”. Ngushëllime ka shprehur ish-skuadra e tij KB Trepça.

“Me dhembje dhe pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të ishe trajnerit tonë, Ahmet Behrami në emër të Klubit Basketbollistik ‘Trepça’ i shprehim ngushëllime familjes Behrami”, thuhet në telegram ngushëllimin e skuadrës mitrovicase.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Delegacioni i Kosovës dhe ai i Serbisë do të takohen…