Ndërron jetë ish-kryetari komunës së Mamushës, Arif Bütüç

28 maj 12:01

Ka ndërruar jetë ish-kryetari i Komunës së Mamushës, Arif Bütüç.

Lajmin për vdekjen e ish kryetarit e kanë dhënë familjarët, derisa kanë njoftuar se varrimi i të ndjerit do të bëhet sot më 28 maj.

“Njoftim për të gjithë miqtë dhe të afërmit. Njoftojmë miqtë, të afërmit, bashkatdhetarët dhe dashamirët se sot daja im Arif Bütüç nderoi jetën. Varrimi bëhet me datë 28.05.23 në ora 16:30 në varrezat e fshatit në Mamushë”, thuhet në njoftimin e bërë nga të afërmit e tij.

Bütüç për dy mandate ishte kryetar i Mamushës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i shoqëruar nga deputetja e…