Ndërron jetë peshku i artë më i vjetër në botë

17 prill 11:17

Peshku i artë më i vjetër ka ngordhur në moshën 44-vjeçare.

Keith Allies e fitoi George në një panair në vitin 1974 së bashku me një peshk tjetër me emrin Fred.

75-vjeçari ia dhuroi në atë kohë të dashurës së tij, Mary. Çifti u martua pesë vjet më vonë dhe e kanë mbajtur peshkun e artë që nga ajo kohë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD) dhe deputeti i kësaj partie,…