Ndërron jetë veprimtari i AAK-së nga Prizreni

08 maj 20:26

Ka ndërruar jetë veprimtari i shquar i AAK-së nga Prizreni, Shani Pulaj.

I ndjeri ishte veteran i arsimit, teksa për shkuarjen e tij në amshim lajmëroi dega e AAK-së në kryeqytetin historik përmes një publikimi në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

Me pikëllim morrëm lajmin për ndarjen nga jeta të veprimtarit të AAK-së në Prizren dhe veteranit të arsimit Shani Pulaj.
Në emër të degës së AAK-së në Prizren i shprehim ngushëllime të sinqerta familjes, miqëve dhe të gjithë atyre që e njohën!
Qoftë i përjetshëm kujtimi për të!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku ka vizituar sot…