Ndjekësi i propozon martesë, kjo është përgjigjja e Baby G

26 maj 15:51

Për të qenë më afër me fansat, Baby G së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjete sociale.

Në përgjigjet e ndjekësve, ajo bëri të ditur se shumë shpejt rikthehet në Kosovë dhe po punon për albumin e ri.

Një prej ndjekësve habiti kur i propozoi asaj martesë, duke i shkruar  “A mund të martohemi?”.

Përgjigja e këngëtares ishte e menjëhershme duke ia kthyer “Ku është unaza ime?”.

Pas ndarjes nga Lim Hoti vitin e kaluar, Baby G nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re dashurie.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, në ditën e tretë të…