Ndodh puthja e parë mes Atdheut dhe Julianës (video)

29 janar 12:36

Juliana dhe Atdheu sot i dhanë publikut atë që pritej për ditë të tëra në shtëpinë më të madhe në Kosovë.

Dyshja në fjalë e kanë shkëmbyer puthjen e parë mes tyre.

Atdheut dhe Juliana për ditë të tëra e kanë konfirmuar pëlqimin për njëri-tjetrin, por deri tani nuk kanë shkëmbyer puthje.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vërshimet e mëdha që goditën disa komuna të Kosovës javën…