Në Durrës kapet peshkaqeni 400 kilogramë

16 nëntor 2018 | 10:48

Një peshkaqen rreth katër metra i gjatë është kapur në Durrës. Mësohet se peshkaqeni peshon rreth 400 kilogramë dhe sipas marinarëve, kjo është hera e parë që kapin një peshkaqen kaq të madh. Ai u kap në 100 metra thellësi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në ditën e fundit të sesionit të dytë plenar të…