Në mbështetje të babait të djalit të saj, Rihanna u shfaq për herë të parë në publik pas lindjes

04 korrik 16:27

Rihanna ka bërë daljen e parë publike që prej lindjes së djalit në maj. Këngëtarja mori pjesë në festivalin muzikor Wireless për të mbështetur të dashurin e saj, ASAP Rocky. Duke i qëndruar besnike stilit të saj, ajo shihej e veshur krejt në të zeza.

Rihanna ende nuk ka treguar për publikun se çfarë emri ka zgjedhur për vogëlushin. Ajo dhe reperi kanë zbuluar emrin vetëm për të afërmit e tyre, tha një burim. Kujtojmë që Rihanna ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë shtatzënisë.

Pak para se të vinte në jetë djali i saj, u përfol se këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin për shkak të tradhtisë. Por ata hodhën poshtë këto spekulime pasi u panë krah njëri-tjetrit më të lumtur se kurrë.

Mami dhe babi: Këngëtarja 34-vjeçare nga Barbados lindi djalin e saj më 13 maj, sipas një raporti nga TMZ. Dizajneri i Savage x Fenty ende nuk e ka konfirmuar ardhjen e foshnjës dhe faqja nuk ka ende lajme për një emër. Parë në shkurtStili i saj i shtatzënisë: Gjatë shtatzënisë, Rihanna kishte zakon të tregonte barkun e saj të zhveshur kur shkonte në qytet, shpesh duke modeluar bikini ose bluza për të mos penguar pjesën e mesme të saj. Parë më 24 prill

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Si sot, 23 vite më parë, Victoria dhe David Beckham…