Ne-Yo thotë se kapelat janë si fëmijët e tij

22 korrik 11:01

Këngëtari, tekstshkruesi, producenti, aktori dhe valltari, Ne-Yo, që pothuajse asnjëherë nuk shihet pa kapelë në kokë, së fundmi ka treguar se sa i rëndësishëm është ky aksesor për të.

Gjatë paraqitjes së tij në një festival në Miami, fansat e kanë lutur Ne-Yo që ta hedhë kapelën e tij drejt turmës.

Por ai ka dhënë një përgjigje për fansat: “Ju e dini se këto kapele për mua janë si fëmijët e mi. Unë nuk mund thjesht t’i hedh fëmijët e mi”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Justin Bieberi dhe bashkëshortja e tij Hailey u panë me…