Nëna e Justin Bieberit thotë fjalë të ëmbla për Selena Gomezin

13 dhjetor 2017 | 09:34

Nëna e Justin Bieberit, Pattie Mallette, ka shprehur ndjenjat e saj për Selena Gomezin.

Në një intervistë të dhënë për gazetën “People”, ajo është shprehur: “Nuk di shumë për marrëdhënien e tyre personale sepse ai nuk flet shumë, por unë e dua atë’, ka thënë ajo për Selena Gomez.

“Mbështes çdo gjë që ajo bën. Nëse ai e do atë, edhe unë e dua. Unë e kam takuar atë dhe kemi një lidhje të veçantë. Mendoj se ajo është shumë e dashur”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Era Istrefi rikthehet sërish në ikonë të modës. Disa vjet…