Nënkryetari i Kuvendit feston ditëlindjen

08 mars 16:52

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, ka festuar sot ditëlindjen e tij.

Të pranishëm në ditëlindjen e tij ishin edhe kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, kryeministri Ramush Haradinaj dhe bashkëpartiakë të tij.

“Sot, me rastin e ditëlindjes, gjatë tërë ditës kam marrë urime të shumta, dhurata, dhe jam surprizuar këndshëm. E dashura familje, të dashur qytetarë, miq, kolegë dhe përcjellës në rrjetet sociale, ju falënderoj të gjithëve nga zemra për kujdesin dhe respektin e treguar. Ndjehem me fat që ju kam juve. Paçi gëzime dhe qofshi të uruar gjithnjë!”, ka shkruar Haliti në llogarinë e vet në “Facebook”.

Fotografia e Xhavit Haliti

Fotografia e Xhavit Haliti

Fotografia e Xhavit HalitiFotografia e Xhavit Haliti

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dani Alves ka kërkuar falje nëse dikush është ofenduar nga…