Nëse Amerika më thotë mos fli 3 ditë me gruan, unë nuk i futem në krevat 3 muaj

11 nëntor 08:35

I ftuar në RTV Ora, gazetari Miliam Zeka u shpreh se nëse i thotë Amerika të mos flejë me gruan, ai nuk do të flejë.

Ai tha se Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës dhe në garantimin e sigurisë së vendit.

“Mua po më tha Amerika mos fli me gruan 3 ditë, unë 3 muaj nuk futem në krevatin e gruas. Këtë e bëj për sigurinë e fëmijëve të mi, për sigurinë nacionale, për hir të asaj që garant të sigurisë tonë kemi vetëm Amerikën. Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës”, tha ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Branislav Krstiq, gazetar dhe analist serb, i cili jeton e…