Nesër fillon testi PISA

10 prill 2018 | 13:19

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqyri Bytyqi, ka bërë me dije se nesër (e mërkurë) do të fillojë testi PISA.

“Prej datës 11 prill deri më 5 maj çdo ditë komunat do të mbajnë test”, ka thënë Bytyqi.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, priti sot në takim ambasadorin…