‘Ngriten’ temperaturat në Turqi nga Elita Rudi

10 shtator 18:26

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet.

Elita Rudi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, në të cilat u shfaq shumë joshëse.

Moderatorja u shfaq e veshur në bikini, teksa gjendej në pishinë, ndërsa tregoi edhe një herë se ka rikthyer format pas lindjes së djalit.

Ajo dhe Gjiko bashkë me Zërin kanë zgjedhur si destinacion Turqinë, ndërsa nuk i kanë kursyer fotografitë nga atje.

Kujtojmë se Elita muajt e fundit i është përkushtuar rritjes së djalit dhe nuk e kemi parë aktive në ekran.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykatësi suprem, Faik Arsllani, është shqiptari i parë i cili…