Nisma mban takime mobilizuese me gratë në Prizren dhe shtabin zgjedhor në Suharekë

13 janar 22:01

Përfaqësues të Nismës Socialdemokrate kanë mbajtur sot takime mobilizuese për zgjedhjet e 14 shkurtit me gratë në Prizren dhe shtabin zgjedhor në Suharekë.

“Të gatshtshëm si asnjëherë më parë për fitore! Takime pune me kryesinë e Gruas të Nisma Socialdemokrate – Prizren dhe shtabin zgjedhor të Nismës Socialdemokrate – Suharekë!”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook” zyrtari i lartë i Nismës, Mevludin Krasniqi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Portieri Arben Beqiri është larguar pas disa viteve nga Trepça…