Nisma nderon dëshmorët dhe martirët e kombit në fshatrat Ponoshecë dhe Popocë

12 maj 14:53

Kryetari i Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, Fazli Hoxha, i shoqëruar edhe nga bashkëpunëtorët, ka nderuar dëshmorët dhe martirët e kombit në fshatrat Ponoshecë dhe Popocë.

“Sot, në fshatrat Ponoshecë dhe Popocë, nderuam dëshmorët dhe martirët e kombit! Dëshmorët dhe martirët e rënë janë themel i lirisë dhe pavarësisë sonë. Lavdi e përjetshme!”, ka shkruar Fazli Hoxha në llogarinë e vet në “Facebook”.

Fotografia e Fazli Hoxha

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kastrioti i Ferizajt ka bërë hapin e parë drejt kalimit…