Nisma vazhdon aktivitetin, mobilizon degën në Han të Elezit

04 gusht 18:37

Nisma Socialdemokrate ka vazhduar edhe sot takimet me strukturat e saj në teren. Sekretari i Përgjithshëm i Nismës, Bilall Sherifi, bashkë me ministrat Endrit Shala dhe Skender Reçica, kanë vizituar degën e Nismës në Han të Elezit.

“Edhe në Han të Elezit, si në çdo degë tonën, vërehet një mobilizim dhe entuziazëm i jashtëzakonshëm për sfidat e ardhshme zgjedhore. Projekti ynë socialdemokrat dhe fryma socialdemokrate po përqafohet kudo nga qytetarët e vendit”, thuhet ndēr të tjera në njoftimin e Nisma Socialdemokrate.

Partia e Fatmir Limajt tash e disa ditë është duke i mobilizuar strukturat e saja për zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen brenda dy muajve.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sezoni në Premier Ligë nisi sot zyrtarisht me Superkupën e…