Një flutur Papilio Machaon është parë në fushën përgjatë kufirit midis Izraelit dhe Rripit të Gazës. /AFP/

04 qershor 2018 | 10:20

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një maçok britanik, që mendohet të jetë më i vjetri…