Një grua në Skenderaj gjen pushkë në kotec të pulave, lajmëron policinë

30 shtator 2023 | 11:08

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Skenderaj, një grua e ka gjetur një pushkë gjysëmautomatike në kotec të pulave.

Policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte.

“Lagja Spahija, Skenderaj 29.09.2023-13:00.  Një femër kosovare ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së saj (në kotec të pulave), kishte vërejtur një pushkë gjysmë automatike të cilën policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte”, thuhet në njoftim e PK-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sllovakët kanë filluar të votojnë të shtunën herët në zgjedhjet…