Një person i lënduar pas një aksidenti trafiku në Prishtinë

03 janar 15:48

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prishtinë, ky janë përfshirë dy automjet në lëvizje dhe një këmbësor.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti e cila ka bërë të ditur se si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori.

“Rreth orës 13:20,  në rrugën ‘Dëshmorët e Marevcit’ në Prishtinë, ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy automjet në lëvizje dhe një këmbësor. Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili  është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që  me rastin po merret njësiti i trafikut”, u shpreh Ahmeti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nuk është e zakonshme edhe nuk ndodhë të shihet shpesh…