Një pilote si Angelina Jolie

20 prill 2018 | 10:58

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër: dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan.

Ylli i Hollywoodit është pjesë e dokumentarit të përqendruar në punën e Elizabeth II për ruajtjen e pyjeve.

Fituesja e Oskar në një video shihet duke fluturuar me aeroplan dhe duke shijuar peizazhet përreth një shkretëtire.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Jakup Krasniqi Këto ditë lexova këtë “margaritar” të një…