Një vit të martuar

16 shtator 11:32

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey po festojnë njëvjetorin e martesës. Për këtë ditë të veçantë, modeluesja ka shkruar në “Instagram”. Hailey ndau një selfie të veten dhe të Justinin në ashensor. Ajo shihet duke i dhuruar një puthje në faqe dhe ai teksa buzëqesh. “Një vit zonja jote”, ka shkruar ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmet ndaj rafinerive të naftës në Arabinë Saudite kanë shkaktuar…