Njihuni me djalin që bën 200 selfie në ditë

28 shkurt 11:05

Junaid Ahmed ka 50 000 ndjekës në rrjetin social “Instagram” dhe pranon se është i varur nga “selfit”. 22-vjeçari i bën vetes afërsisht 200 shkrepje në ditë.

Ai zgjedh me kujdes kohën kur do të postojë një fotografi në rrjetin social “Instagram” në mënyrë që të marrë sa më shumë pëlqime dhe nëse merr më pak se 600 të tilla, atëherë ai e fshinë fotografinë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kapiteni i Bayern Munchenit, Lothar Matthaus, e ka vlerësuar shumë…