Njihuni me pasionet me Miss Italia 2019

09 shtator 10:59

Është 20 vjeçe, ka sy jeshilë, flokë gështenjë dhe një fizik të mrekullueshëm. Quhet Carolina Stramare dhe është shpallur më e bukura në edicionin e 80 të Miss Italia.

Ajo studion në Akademinë e Arteve të Bukura në Sanremo, por është edhe modeluese.

Në konkursin e bukurisë  ajo është paraqitur si Miss Lombardia. Ajo i  adhuron kafshët dhe prej tetë vjetësh praktikon sportin e hipizmit.

Pasionet e saj janë moda dhe udhëtimet. Për fatin e keq të beqarëve, ajo është e fejuar!

Image result for Carolina Stramare

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Stadiumet e futbollit janë sinonim i zhurmës dhe rrëmujës, por…